Poniedziałek, 27 maja 2024 r.
Uwaga! Od  dnia 18.08.2016 r. obowiązuje zaktualizowany pakiet aplikacyjny dla I naboru mikroprojektów. Pakiet dostępny jest tutaj.

resetpowiększdrukuj

Baza instytucji zainteresowanych współpracą transgraniczną

W związku z ogłoszeniem kolejnego naboru mikroprojektów w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika Słowacka 2007 – 2013 Związek Euroregion „Tatry” uruchomił system wyszukiwania partnerów zainteresowanych współpracą transgraniczną.

Jeżeli chcieliby Państwo znaleźć  partnera do realizacji mikroprojektu o charakterze transgranicznym prosimy o wypełnienie poniżej zamieszczonego formularza.

Wypełniony formularz należy przesłać faxem-nr +48 18 266 99 81 lub e-mailem na adres: pwt@euroregion-tatry.eu
Oferta współpracy zostanie opublikowana w takiej formie, w jakiej została dostarczona do Euroregionu „Tatry”. Euroregion „Tatry”  nie ponosi odpowiedzialności za treść oferty.
Obec Ludrova zainteresowana współpracą transgranicznąObec Ludrova zainteresowana współpracą transgraniczną
2015-05-20
Informujemy, że Obec Ludrová poszukuje partnera z Polski z którym będzie mogła realizować projekty z różnych funduszy w perspektywie finansowej 2014 - 2020.
Słowackie oferty współpracy w ramach mikroprojektuSłowackie oferty współpracy w ramach mikroprojektu
2012-07-12
Informujemy, że w bazie instytucji zainteresowanych współpracą transgraniczną, która znajduje się w zakładce PARTNERSTWO, zamieszczone zostały nowe, słowackie oferty współpracy w ramach mikroprojektu.
Podmioty ze Słowacji zainteresowane współpracą transgranicznąPodmioty ze Słowacji zainteresowane współpracą transgraniczną
2012-06-26
Informujemy, że Mesto Dolný Kubín, Obec Vyšný Kubín, Obec Sedliacka Dubová, Hrad Oravský Podzámok oraz Zawodowa Średnia Szkoła w Kieżmarku są zainteresowane nawiązaniem współpracy z partnerami z Polski.